Datora operators
Vakances

Aicinām Mego komandā datora operatoru (preču pieņēmēju)

Mēs piedāvājam:

  • Darba algu 910.00 EUR mēnesī;
  • interesantu un dinamisku darbu stabilā uzņēmumā;
  • karjeras izaugsmes iespējas un mācību programmas;
  • atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • - veselības apdrošināšanas polisi pēc 3 mēnešiem.

Darba pienākumi:

  • preču pieņemšana pēc pavadzīmes, un to atbilstības pārbaude;
  • preču pavadzīmju datorizēta reģistrēšana;

Darba prasības:

  • kārtība un atbildība;
  • prasme stradāt ar datoru;
  • latviešu valodas zināšanas B1 līmenī;
  • iepriekšēja pieredze darbā mazumtirdzniecībā;
  • precizitāte un augsta atbildības sajūta;

  • sūtīt savu CV uz norādīto e-pasta adresi vai
  • aizpildīt pieteikuma anketu Mego veikalā.

Jautājumu gadījumā sazināties ar veikala direktoru.

Uzmanību: divu nedēļu laikā sazināsimies ar kandidātiem, kurus izvirzīs otraijai atlases kārtai.

Vairāk informācijas
Тālr.: +371 22829937
Vakance ir aktuāla
Mums rūp Jūsu privātums