Apkopējs/-ja
Vakances

Aicinām Mego komandā apkopēju

Mēs piedāvājam:

  • darbu stabilā uzņēmumā;
  • darba algu 620,00 EUR mēnesī bruto;
  • sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanas polisi pēc 3 mēnešiem
  • apmaksātu pirmreizējo obligāto veselības pārbaudi.

Darba pienākumi:

  • tirdzniecības zāles uzkopšana;
  • mazgāt vitrīnas un plauktus veikalā;

  • veikt sanitāro mezglu un citu telpu uzkopšanu.

Darba prasības:

  • kārtība un atbildība;
  • latviešu valodas zināšanas A1 līmenī;
  • bez kaitīgiem ieradumiem, kas var ietekmēt darba kvalitāti.

  • sūtīt savu CV uz norādīto e-pasta adresi vai
  • aizpildīt pieteikuma anketu Mego veikalā.

Jautājumu gadījumā sazināties ar veikala direktoru.

Uzmanību: divu nedēļu laikā sazināsimies ar kandidātiem, kurus izvirzīs otraijai atlases kārtai.

Vairāk informācijas
Тālr.: +371 22829937
Mums rūp Jūsu privātums