Nodaļas vadītājs/-ja
Vakances

Aicinām Mego komandā nodaļas vadītāju (vecāko pārdevēju)

Mēs piedāvājam:

  • interesantu un dinamisku darbu stabilā uzņēmumā;
  • karjeras izaugsmes iespējas un mācību programmas;
  • darba algu 1100.00 EUR un sociālās garantijas;
  • veselības apdrošināšanas polisi pēc 3 mēnešiem.

Darba pienākumi:

  • pārdošanas procesu organizēšana un veicināšana attiecīgajā nodaļā;
  • nodaļas personāla vadība un apmācība;
  • preču pasūtīšana;
  • preču krājuma daudzuma un klāsta, kā arī kvalitātes un termiņu kontrole;
  • inventarizāciju plānošana un organizēšana.

Darba prasības:

  • vidējā izglītība un latviešu valodas zināšanas B1 līmenī;
  • iepriekšēja darba pieredze mazumtirdzniecībā;
  • orientācija uz rezultātu sasniegšanu;
  • teicamas saskarsmes un sadarbības spējas;
  • prasme analizēt datus un faktus;
  • prasme strādāt ar datoru;

  • sūtīt savu CV uz norādīto e-pasta adresi vai
  • aizpildīt pieteikuma anketu Mego veikalā.

Jautājumu gadījumā sazināties ar veikala direktoru.

Uzmanību: divu nedēļu laikā sazināsimies ar kandidātiem, kurus izvirzīs otraijai atlases kārtai.

Mums rūp Jūsu privātums